İçeriğe geç

Zirveler & Kongreler

Çalışan Deneyimi Metaverse Zirvesi

10 Mart 2022’de Metaverse’te gerçekleştirildi!

Türkiye’nin önde gelen insan kaynakları ve çalışan deneyimi profesyonelleri, Metaverse’teki Yuksekbilgili Metaverse Academy’de 10 Mart 2022’de Çalışan Deneyimi Zirvesi’nde buluştu.

Türkiye’nin Metaverse ortamında Yüksekbilgili Eğitim tarafından ilk defa gerçekleştirilen Çalışan Deneyimi Zirvesi’nde; çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılık çerçevesi ile rakipsiz bir işveren değeri oluşturmayı, sadık ve bağlı marka savunucuları oluşturmak için yüksek teknoloji ve yüksek dokunuş arasındaki mükemmel dengeyi kurma hedefleri konuşuldu.

Detaylı Bilgi

Pazarlama ve Marka Metaverse Zirvesi

16-17 Şubat 2022’de gerçekleştirildi.

Türkiye’nin önde gelen pazarlama ve marka profesyonelleri, Metaverse’teki bir sanal adada 16-17 Şubat 2022’de yapılacak olan Pazarlama ve Marka Zirvesi’nde buluştu.

Türkiye’nin Metaverse ortamında Yüksekbilgili Eğitim tarafından gerçekleştirilecek ve Teknolojide Kadın Derneği tarafından desteklenecek olan ilk Pazarlama ve Marka Zirvesi’nde; bugünün ve geleceğin bütünleşik pazarlama ve marka stratejilerinin nasıl kurgulanması / güncellemesi gerektiği, yeni fırsatların ve iş kollarının neler olacağı, geleneksel markaların güçlenerek devam etmeleri için neler yapmasını gerektiği konuşuldu.

Detaylı Bilgi

Yetenek Gelişimi ve Sadakati Zirvesi

30 Eylül 2021 | Online

Küresel pandemi krizinin yanı sıra, birçok kuruluş şu anda yetenek yönetimi ve işgücü planlama stratejilerini gözden geçirme konusunda büyük bir zorunlulukla karşı karşıya. İşletmelerin rekabetçi kalabilmeleri ve sağlam üretkenliği sürdürebilmeleri için, çalışanlarını etkin bir şekilde yönetmeye, geliştirmeye ve elde tutmaya yatırım yapmaları gerekecektir. Hibrit çalışma ortamları kuşkusuz gelecekteki iş modellerini şekillendiriyor ve kuruluşlar çalışanları ofislere geri döndürmeye başladıkça hibrit ekipler yeni norm olacak.

Mercer 2021 Yetenek Eğilimleri Araştırması’na göre Türkiye’deki firmaların yüzde 55’inin planlarında ilk sırayı kritik yetenek havuzlarının oluşumu için iş gücünün yeni beceriler geliştirmesi (reskilling) ve mevcut becerilerinin tazelenmesi (upskilling) aldı.

Bu zirvede; dijital çağın ve hibrit çalışmanın derinden etkilediği yetenek yönetimi sürecinde potansiyellerin gelişimi ve kuruma sadakatlerini sağlamak için yapılması gerekenleri Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarının yetenek ve İK liderleri ile konuşacağız.

Detaylı Bilgi

Çevik İnsan Kaynakları Online Zirvesi

6 Mayıs 2021’de gerçekleştirildi.

Değişken, belirsiz ve karmaşık iş ortamı, şirketlerin işletim modellerini geliştirmeye başlamaları için harika bir sebep sunuyor. Birçok endüstri, daha şeffaf, esnek, uyarlanabilir ve ağa bağlı bir organizasyona doğru ilerlemek, birçok işlemi dijitalleştirmek ve müşterilerine sunmak istiyor.

Bunun bir parçası olarak İK fonksiyonu kendini yeniden keşfediyor. İK ekipleri çalışma yöntemlerini değiştirmek, kuruluşa ve çalışanlarına değer katmak istiyor. İnsan ve Kültür ekipleri, İnsan Kaynakları ekipleri ve Çalışan Deneyimi profesyonelleri yeni çalışma modellerini nasıl uyguladıklarını bu zirvede katılımcılarla paylaştık.

Detaylı Bilgi

III. Müşteri Deneyimi + Sadakati Online Zirvesi

2 Mart 2021’de Pazarlama Türkiye & Yüksekbilgili Eğitim işbirliğiyle gerçekleştirildi.

Bu online zirve, başarılı bir müşteri deneyimi stratejisinin nasıl tasarlanacağını tartışmak için perakende, telekom, bankacılık, sigorta, havacılık, otomotiv ve konaklama gibi farklı sektörlerden şirketlere ev sahipliği yaptı.

Dijital ve insan arasındaki doğru dengeyi nasıl bulacağız, günümüzün dijital çağında müşteri yolculuğunu nasıl haritalandırmalıyız, müşteri memnuniyetini nasıl sağlayacağız ve müşterileri işletmelerin merkezine nasıl koyacağız sorularına cevap bulduk. Bununla birlikte, yeni normalde müşterilerimizi mutlu ve memnun etmenin yollarına ve en önemlisi daha fazlası için geri gelmelerini sağlamak için sadakat ve ödül programlarına da değindik.

Detaylı Bilgi

II. Çalışan Deneyimi Zirvesi

24 Şubat 2021’de Gerçekleştirildi.

Pandemi süreciyle birlikte daha belirgin hale gelen karma çalışma biçimleri kuruluşların fiziki ortam ve sanal işgücü yönetiminde yeni dokunma noktalarını, dolayısıyla yönetim zorluklarını ortaya çıkardı. Bu durum, işletmeler için Çalışan Deneyimi sürecini yeniden kurgulamak veya güncellemeyi gerektirdi.

Bu online zirvede, olumlu bir çalışan deneyimi yaratmada / yenilemede dijital dönüşümden faydalanmayı, çalışanların iş-yaşam dengesini yeniden sağlamalarına olanak tanıyarak yüksek potansiyelli çalışanları elde tutmayı ve güncellenmesi gereken çalışan yolculuğu adımlarını konuştuk.

Detaylı Bilgi

V. Kurumsal Eğitim ve Gelişim Online Zirvesi

27 Ekim 2020’de Gerçekleştirildi!

Covid-19 sonrası tüm kuruluşlar, zor bir dönemden geçen dünyada iş hayatını ayakta tutan organizasyonun her bir bireyinin performansının ne kadar önemli olduğunu deneyimledi. Özellikle bu dönemde, çalışanların verimliliği ve yeteneklerin elde tutulması için eğitim ve gelişim faaliyetlerinin değeri daha da ön plana çıktı.

Bu online zirvede; organizasyonların çoklu lokasyonda (ev, iş, saha) eğitim ve gelişim faaliyetlerini aktif olarak sürdürebilmesi için gerekli olan hibrid öğrenme modellerini nasıl geliştirdiğini, öğrenme deneyiminin başarısını nasıl ölçtüklerini ve potansiyellere nasıl yatırımlar yaptıklarını paylaştık.

Detaylı Bilgi