İçeriğe geç

Yüksekbilgi Metaverse Academy

Virtual to be Mutual

Yüksekbilgili Eğitim olarak sizlere Metaverse’te eğitim deneyimi ve ortamlar tasarlıyoruz.

Yüksekbilgili Metaverse Academy | Nedir?

Katılımcıların meta karakter (Avatar) oluşturarak eğitimlere katılıp tüm katılımcılarla sesli ve görüntülü 1-1 veya çoklu toplantılar yapabilecekleri, oyunlar ve role play’ler yapmak için fiziki ortamda bir araya gelmelerinin gerekmeyeceği bir sanal toplantı ortamıdır.

Zoom, Teams gibi online toplantı platformları göre çok daha bağlayıcı ve öğreticidir.

Yüksekbilgili Metaverse Academy | Neden?

İş hayatındaki beyaz yakalar, uzaktan ve sanal çalışma ortamlarına pandeminin başından beri deneyimledi ve adapte oldu. Ancak Teams gibi sanal çalışma ortamlarının yarattığı yoğun toplantılar, iş-yaşam dengesizliği ve asosyalleşme Teams ve Zoom gibi eğitim ortamlarına olan ilgi ile birlikte verimliliği de düşürdü.

Yüksekbilgili MA ile katılımcılar, sosyal mesafenin gerekmediği ve fiziki ortama en benzer bir ortamda öğrenme deneyimi yaşarlar. Hem yenilikçi hem de etkileşim anlamında çok verimli eğitimlere katılırlar.

Yüksekbilgili Metaverse Academy | Kimler Faydalanabilir?

VR gözlüğün zorunlu olmadığı Yüksekbilgi Metaverse Academy’den son 10 yıl içerisinde alınmış bir masaüstü veya dizüstü bilgisayar sahipleri, android veya ios işletim sistemli akıllı telefon sahipleri kullanabilir.

Bilgi Almak İstiyorum