İçeriğe geç

Nörobilimsel Eğitim Etkinliği Ölçümü

Uzman kadromuz ve EMOTIV beyin sinyalleri algılayıcısı sistemini kullanarak eğitim etkinliğini kusursuz ve objektif bir şekilde ölçülememektedir.

Eğitim ölçümleri ön ve son test örneklemesi tekniği ile gerçekleştirilmektedir. Öncelikle eğitmen ile eğitimin ana alanları belirlenmekte ve bu belirlenen ana alanlar ile ilgili testler hazırlanmaktadır. Hazırlanan testler ön ve son test olarak eğitim öncesi ve sonrası uygulanmaktadır.

Test uygulaması sırasında, eğitim katılımcıları EMOTIV beyin sinyalleri algılayıcısı sistemini kullanarak ölçümlere tabi tutulmakta ve farklı metrik ölçümleri gerçekleştirilmektedir.

Epoc Emotive Head Set 14 kanallı EEG cihazı ve EmotivPRO özel algoritması ile 6 kısa ve 6 uzun metrik kullanarak, hem 400 milisaniye bazında anlık ve hem de değerlendirme süresinin tümüne yönelik ortalama verileri elde edilmekte ve eğitim programı için

  • Eğitimin,
  • Eğitmenin,
  • Eğitilenin,

360o derece analizi yapılmaktadır. Bu analiz ile eğitimin verimini, verimdeki artıların ve eksilerin nereden ve ne sebeple geldiği raporlanmaktadır.

EEG ile Eğitim Etkinliği Ölçümü Videosu

Size Ulaşalım!