İçeriğe geç

Online Etkinlik Yönetimi | Nedir?

Kuruluşların çalışanlarıyla, bayileriyle, potansiyel ve mevcut müşterileriyle Covid 19 öncesinde fiziki ortamda bir araya geldikleri toplantıları, tanıtımları, konferansları ve seminerleri vb. tüm etkinlikleri online ortamda da gerçekleştirmelerini sağladığımız çoklu kanallı bir hizmet kategorimizdir.

Tanıtım Yayınları
Marka / Ürün / Hizmet Odaklı

Kurum içi Yayınlar
Bayi ve Yıl Sonu Toplantıları

Yuvarlak Masa Yayınları
Müşteri / Çalışan Toplantıları

Tanıtım Yayınları

Kuruluşların kendi ürünlerini, hizmetlerini ve markalarını ön plana çıkarmak, tanıtmak ve mevcut / potansiyel müşteriyle etkileşime geçmelerini sağlamak için tasarladığımız çevirim içi etkinliklerle iletişimi güçlü hale getiren hizmetimizdir.

Beklentilere özel online etkinlik tasarlıyoruz. Etkinlik öncesi iletişimi sürecini planlayıp gerçekleştiriyoruz. Konferans / Webinar yayınınızı yapıyoruz, talebinize göre içerisine bir bilgi yarışması gerçekleştiriyoruz ve etkinlikle ilgili bir özel video hazırlıyoruz.

Kurum içi Yayınlar | Bayi ve Yıl Sonu Toplantıları

Kurumların kurum içi yıl sonu toplantılarını ve bayi toplantılarını online olarak organize etmekte ve böylece kuruma/ markaya hizmet eden bütün birimlerle kesintisiz iletişimde kalmalarını sağlamaktayız.

Bu toplantıların organizasyon sürecinde; eposta ile katılımcıların davet edilmesi, yuvarlak masa / workshop gruplarını organize edilmesi, tema doğrultusunda konuşmacıların ve şirket yetkililerinin sunumlarını planlanması, toplantı sırasında gerçekleşen canlı yayının, sunumların ve toplantıların hatasız ilerlemesini sürecini yönetmekteyiz. Ayrıca toplantılarda bilgi yarışmaları organize ederek etkinliğe katılımı en üst seviyede tutmayı hedeflemekteyiz. Etkinliğin sonunda özet videolar ve katılımcı raporlarını hazırlayarak paylaşım gerçekleştirmekteyiz.

Yuvarlak Masa ve Birebir Online Toplantılar

Çalışan, departman, bölge, müşteri vb. grupların organize edilerek konferanstan ayrı bir sanal etkinlik odası oluşturuyoruz. Burada birebir veya çoklu toplantılar veya  gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte, odak grup çalışmaları ve workshopları da organize ediyoruz.

Aynı anda 4 ve üzeri toplantı odası organize edebiliyoruz.

Sizlere özel gerçekleştirebileceğimiz online etkinliklerimiz için bizimle 0552 899 25 45 numaralı telefondan
veya info@yuksekbilgili.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.