İçeriğe geç

Eğitim İhtiyaç Analizi

Eğitim İhtiyaç Analizi (TNA), şirketin çalışanlarının işlerini etkin bir şekilde yapabilmeleri için eğitim ve gelişim ihtiyaçlarını belirlediği süreçtir. Organizasyonun çeşitli seviyelerinde gerekli olan eğitim ihtiyaçlarının eksiksiz bir analizini içerir.

Kurum İçi Eğitim ve Gelişim, çalışanların performansını artırmak, yetenekleri elde tutmak ve işveren markasını güçlendirmek için çok önemli bir araç olsa da ihtiyaçlar doğru tanımlanamadığında yeteri kadar verim almak oldukça zordur. Şirket çalışanlarınızın performans boşluklarını, yetkinlik gelişim ihtiyaçlarını onlarla birebir çalışan yöneticilerin geri bildirimleriyle almak eğitime yapılan yatırımın geri dönüşü için en önemli unsurlardan biridir.

Yüksekbilgili Eğitim olarak Eğitim İhtiyaç Analizi (TNA) sürecinde, yöneticilerin kendi ekiplerini değerlendirmeleri ve çalışanların öz değerlendirmeleri sonucu elde edilen verilerin karmasından kişisel bazda eğitim ihtiyaçlarını ve geliştirmesi gereken yetkinliklerini raporluyoruz.

Hazırladığımız kılavuz ve içerik örnekleri ile Eğitim İhtiyaç Analizi’ni talep eden yetkiliye destek oluyoruz. Sürece katılan her bir yöneticinin ve çalışanın formları online (çevirimiçi) olarak doldurmasını sağlıyoruz.

Oluşturduğumuz metodoloji ve sistem ile şirketinizin eğitim ihtiyaçlarını ücretsiz olarak analiz edebilir, sonuç raporunu 2 iş günü içerisinde eposta ile alabilirsiniz. Buna bağlı olarak şirketinizin eğitimlerini kurgulayabilir, eğitim yatırımından en iyi geri dönüşü alabilirsiniz.

Analiz için sorular ve sonuç değerlendirmesini de içeren metodolojimiz alanında 15 yıldan fazla deneyimli olan danışmanlar tarafından hazırlanmıştır.

Eğitim İhtiyaç Analizi - Paketler

Temel Paket
1-15 Kişi
0 TL
Kişi

15 kişiye kadar eğitim ihtiyaçlarının analiz edilmesi

Analiz sonuçlarının kişiler bazında alınması

Kişi bazlı eğitim önerileri

KOBİ Paketi
16-50 Kişi
20 TL
Kişi

50 kişiye kadar eğitim ihtiyaçlarının analiz edilmesi

Analiz sonuçlarının kişiler bazında alınması

Yönetici - Çalışan değerlendirme karşılaştırmaları

Analiz sonuçlarının kişiler bazında alınması

Büyük Paket
250-1000 Kişi
15 TL
Kişi

1000 kişiye kadar eğitim ihtiyaçlarının analiz edilmesi

Yöneticiler ve Liderler için ayrı ihtiyaç analizi uygulaması

Analiz sonuçlarının kişiler bazında raporlanması

Yönetici - Çalışan değerlendirme karşılaştırmaları

Kişi bazlı eğitim önerileri

Form sayfalarına şirket logosu ekleme

Özel alan adı tahsisi

Online Görüşme (1-1)

* Fiyatlara %18 KDV dahil değildir.