Biz Kimiz?

YÜKSEKBİLGİLİ Eğitim ve Danışmanlık, 2016 yılında kurulmuş ve kuruluş yılından bu yana eğitim sektöründe akademi ve iş dünyasını bir araya getirmeyi hedeflemiştir. Bu hedef doğrultusunda, saha tecrübesi olan akademisyenler ve konusunda uzman eğitmenler ile birlikte yüzlerce farklı eğitimi başarıyla tamamlamıştır.

YÜKSEKBİLGİLİ Eğitim ve Danışmanlığın amacı, bireylerin kişisel ve profesyonel hedeflerini gerçekleştirmelerini destekleyen, iş dünyasına yönelik eğitimler düzenleyerek, bireylerin ve firmaların geleceğine katkıda bulunmaktadır.

Bünyemizde sunabildiğimiz ve fark yarattığımız eğitim başlıklarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


Dr. Öğr. Üyesi Zeki Yüksekbilgili


Öğr. Üyesi Naime Şimşek Yüksekbilgili


Doç. Dr. Ayça Can Kırgız


Dr. Öğr. Üyesi Ali Özcan


Dr. Öğr. Üyesi Serkan Akgün


Dr. Av. Altay İltan Aktürk


Şakir Gülsever


Fatih Yaldız


Yusuf Eren Yalçın


Fikret Aslanyürek

Misyonumuz

Hizmet verilen kişi ve kurumların gelişimine ve değişimine yardımcı olacak eğitim organizasyonları yapmak ve danışmanlık hizmetleri sunmaktır.

Vizyonumuz

Hizmet verdiği kişilerin ve kurumların gelişimini destekleyen ve alanlarında lider konuma gelmelerini sağlayan saygın bir kurum olmaktır.

Kalite Politikamız

Türkiye’nin ekonomisini oluşturan işletmelerimizin; “yönetim, üretim, istihdam” süreçlerinin Avrupa Birliği’ ne kolay uyum sağlayabilmeleri için kurumsal gelişimlerine katkı sağlamak, bu doğrultuda müşteri odaklı, konusunda uzman ve deneyimli kadrosuyla danışmanlık ve eğitim hizmetlerini; ilk defasında ve her defasında dürüstlük, gizlilik ve taahhütlerine bağlı kalarak, ülkemize karşı olan sorumluluğumuzu en iyi şekilde yerine getirmektir.

Bu doğrultuda 2020 yılında Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri kapsamında ISO 9001:2015 Kalite Sistem belgemizi, Türkak akreditasyonu ile aldık.