İçeriğe geç

Uçtan Uca
Öğrenme Deneyimi

Kurumsal Eğitim ve Gelişim Programları, Bilgi Hatırlatma Sistemi, Mikro Öğrenme Çözümleri, Metaverse'de Öğrenme Deneyimi Tasarımı

Kurumsal Eğitim ve Gelişim Hizmetleri

Kurumiçi sınıf / çevirimiçi / metaverse / video eğitimlerin tasarımı, verilmesi ve ölçülmesi

Yaklaşan Eğitimler ve Etkinlikler

Genel katılıma açık eğitimler / zirveler / konferanslar

Metaverse Hizmetleri

Metaverse’de etkinlik / eğitim / konferans / mağaza / ofis tasarımı ve yönetimi

Yaklaşan Etkinlikler

Genel Katılıma Açık Eğitimler, Konferanslar, Zirveler
Güncelleniyor!

Kurumsal Hizmetlerimiz

Sık Tercih Edilenler

 

Eğitimin tasarımı, kurumsal eğitimler ve öğrenme süreci tamamlayıcılarıyla 150’den fazla kuruma, 20.000 ‘den fazla katılımcıya Yüksekbilgili Eğitim olarak kurumsal eğitim ve gelişim hizmetleri sunduk.
Satış, Pazarlama, Dış Ticaret, Liderlik, Kişisel Gelişim, Kalite, Yazılım gibi birçok kategoride 200’dan fazla eğitim vermekteyiz.

Kurumsal eğitimlerde 15 yılı aşkın deneyime sahip eğitimcilerle ihtiyaç ve beklentilerinize uygun eğitimler hazırlıyor, eğitimde alınan bilgilerin zihinde kalıcılığını sağlayan tamamlayıcı hizmetlerimizle destek oluyoruz.

Tüm Kurumsal Eğitimlerimiz

YMILE (Yüksekbilgili Micro Learning), kurumunuz, işiniz ve değerleriniz için önemli bilgileri öğretmek / pekiştirmek üzerine çalışan zamana yayılmış bir öğrenme metodolojisidir.

Mikro e-Öğrenme, internet çağındaki kısa dikkat süremizin bir yan ürünü veya fazla zamanımız olmadığı zamanlar için alt düzeyde bir e-Öğrenim metodolojisi yerine onu güvenilir ve etkili bir öğrenme yöntemi olarak desteklemektedir.

Mikro Öğrenme Süreçleri

Katılımcıların meta karakter (Avatar) oluşturarak eğitimlere katılıp tüm katılımcılarla sesli ve görüntülü 1-1 veya çoklu toplantılar yapabilecekleri, oyunlar ve role play’ler yapmak için fiziki ortamda bir araya gelmelerinin gerekmeyeceği bir sanal toplantı ortamıdır.

Zoom, Teams gibi online toplantı platformları göre çok daha bağlayıcı ve öğreticidir.

Metaverse'de Akademi ve Eğitim Hizmetleri

Referanslarımız

Bugüne kadar çalıştığımız kurum ve kuruluşlar

2024 Satış ve Müşteri Hizmetleri Stevie Ödülleri (Stevie Awards for Sales & Customer Service) Müşteri Hizmetlerinde Düşünce Liderliği ve Ticari Hizmetler – Yılın Satış Destek Takımı kategorileri kazananı.