İçeriğe geç

Kurumsal Eğitim ve Öğrenme Hizmetlerimiz

Eğitim İhtiyaç Analizi, Kurumsal Sınıf / Online / Video / Metaverse Eğitimler, Mikro Öğrenme Çözümleri, Akademi Outsourcing

Kurumsal Sınıf, Online ve Video Eğitimler

30’dan fazla eğitimciden, kurumunuza özel tasarlanabilen 200’den fazla, uygulamalarla zenginleştirilmiş eğitim programını kurum yetkililerinizle görüşerek geliştirip kurum içi olarak sunuyoruz.

Kurumunuza özel tasarlanabilen öğrenme metodolojilerine uygun eğitim videolarını senaryosunu hazırlıyor, çekimini yapıyor ve izlenecek hale getiriyoruz.

Metaverse'de Eğitimler ve Akademi

Yüksekbilgili MA ile katılımcılar, sosyal mesafenin gerekmediği ve fiziki ortama en benzer bir ortamda öğrenme deneyimi yaşarlar. Hem yenilikçi hem de etkileşim anlamında çok verimli eğitimlere katılırlar.

Mikro Öğrenme Çözümleri

YMILE (Yüksekbilgili Micro Learning), kurumunuz, işiniz ve değerleriniz için önemli bilgileri öğretmek / pekiştirmek üzerine çalışan zamana yayılmış bir öğrenme metodolojisidir. Mikro e-Öğrenme, internet çağındaki kısa dikkat süremizin bir yan ürünü veya fazla zamanımız olmadığı zamanlar için alt düzeyde bir e-Öğrenim metodolojisi yerine onu güvenilir ve etkili bir öğrenme yöntemi olarak desteklemektedir.

Eğitim İhtiyaç Analizi (Online)

Oluşturduğumuz metodoloji ve sistem ile şirketinizin eğitim ihtiyaçlarını ücretsiz olarak analiz edebilir.

Akademi Outsourcing

İnsan Kaynaklarının eğitim ve gelişim ile ilgili tüm iş yükünü üstlenilmesi, özellikle atanmış nitelikli çalışan ihtiyacının…

Bilgi Hatırlatma Sistemi (YTS)

Eğitimlerde alınan bilgilerin öğrenmeye dönüştürülmesi için tasarlanmış bir bilgi hatırlatma ve ölçme…

Referanslarımız

Bugüne kadar çalıştığımız kurum ve kuruluşlar