İçeriğe geç

Geleceğin Gerisinde Kalmamak için Metaverse'de Yerinizi Alın!

Metaverse'de eğitim, etkinlik,mağaza, oyun ve ortam tasarımları

Metaverse Referanslarımız

Metaverse'de | Etkinlik
Tasarımı ve Yönetimi

Yüksekbilgili Metaverse Academy olarak etkinlik fikirlerinizi sizlere özel metaverse ortamında kurguluyoruz, gerçekleştirilmesini sağlıyoruz, işveren markanıza katkı sağlayacak etkinlik sonu videoları ve görselleri hazırlıyoruz.

Metaverse'de | Şirket ve Ürün
Tanıtımları

Şirketinizin / markanızın / ürünlerinizin 3 boyutlu tanıtımlarını Metaverse içerisine yerleştiriyoruz. Şirket / marka tanıtımlarımızı, videolar, görseller, indirilebilir kataloglarla uzun dönemli olarak sistem içerisine konumlandırıyoruz. Ürünlerinizin 3 boyutlu tasarımlarını Metaverse içerisine yerleştirerek ziyaretçilerin ürün iç-dış görünümlerini görmelerini ve temsilcilerinizle tanıtımların yapılmasını sağlıyoruz. (Otomobil, makine, elektronik tüm cihazlar vb… 3 boyutlu görseller).

Metaverse'de | Eğitim Ortamı
Tasarımı

Pandemi ile başlayan çevirim içi toplantılar, eğitimler ve etkinliklere fazlasıyla alıştık, artık sıradan hale gelmeye başladı. Dünyanın gittiği rotada öncülerden biri olmak adına Metaverse’de eğitim ve etkinler gerçekleştirerek merak uyandırmayı, daha öğretici ve verimli olmasını sağlıyoruz. Bu ortamlarda, teknik, mesleki, kişisel gelişim eğitimlerinin yanı sıra adım adım oryantasyon eğitimleri de kurgulayabilirsiniz.

Metaverse'de | Fuar Tasarımı
ve Yönetimi

Şirketinizin / markanızın / ürünlerinizin 3 boyutlu tanıtımlarını sergileyebileceğiniz, stant görevlilerinin ve ziyaretçilerin avatarları ile etkileşim kurabileceği bir fuar ortamını Metaverse içerisinde kurguluyoruz. Bununla birlikte, fuar firmaları işbirliği ile fuar organizasyonlarını tasarlıyoruz.

Metaverse'de | Showroom
Tasarımı

Ürünlerinizin 3 boyutlu tanıtımlarını Metaverse’de size özel hazırlanmış bir mağazada sergileyebilir ve e-ticaret sitesi bağlantıları ile satışını yapabilirsiniz. Dilerseniz yeni çıkacak bir ürününüz için ön talep toplayabilirsiniz.

Metaverse'de | Eğlence Ortamı
Tasarımı

Happy Hour, bayi buluşmaları vb. müzikli ve konuşmalı eğlence ortamlarını Metaverse ortamında tasarlıyoruz. Bu alanda, dans edilebilir, tiyatro oyunu veya evden kaçış oyunu bile oynatabilirsiniz. Tasarımları yapılan eğlence ortamları gerçek hayattaki tasarımlara %80'den fazla benzerlik gösterir.

Metaverse'de | Şirket, Fabrika ve Mağazalarınızın
Birebir Tasarımı

Kurumunuza ait herhangi bir lokasyonun birebir çizimlerini (3 boyutlu modellemesini) yapıyoruz, bu alanlarda oryantasyon eğitimleri, etkinlikler ve ürün satışı yapmanızı sağlıyoruz.

Metaverse Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak için