İçeriğe geç

Çevik İnsan Kaynakları Zirvesi II

Sürdürülebilir Verimlilik

KISACA ZİRVE

İnsan Kaynakları geleceğe, hızlı dijital dönüşüm ve işgücü demografisindeki değişim ile hazırlanıyor. Çalışanları mutlu, üretken, katılımcı ve gelişime odaklı tutmak adına İnsan Kaynaklarının çevik yapılara kavuşması zorunlu hale geliyor. Bu zorlu iş ortamında rekabet eden kuruluşlarla birlikte, İK liderlerinin süreçleri kolaylaştırmak, çalışan katılımını, çalışan bağlılığını artırmak, otomasyon, yapay zeka ve makine öğrenmesi ile gelişimi desteklemesi gerekiyor.

Bu zirvede; dijital çağda şirket performansını iyileştirmek için tasarlanmış deneyimleri ve geleceğe hazırlanan iş dünyasında insan kaynaklarını nasıl bir çevik yapıya geçebileceğini İK liderlerinden dinledik.

Dr. Zeki Yüksekbilgili’nin moderatörlüğünde gerçekleştirilen zirvede;
Yaprak Yazgan Tellici (Etiya), Utku Asım (Maxx Royal Resorts & Voyage Hotels), Esra Buldu (Türk Telekom), Serdar Angün (Vedubox), Ceren Ertem & Hilal Uçar (Türk Traktör), Uğur Cem Yıldız (Beyçelik Gestamp), Gözdehan Çaycı (İzocam), Selen Çakan Doğan (TEB), Kadir Uğur (Hepsiburada), Lale Gürbüzceylan (DeFacto) ve Özlem Yanmaz Ateş (Allianz Türkiye)  konuşmacılar arasındaydı.

Destek Sponsoru: Vedubox

Destek Sponsoru