İçeriğe geç

Pazarlama ve Marka Metaverse Zirvesi

Aligning to the future

KISACA METAVERSE ZİRVE

Türkiye’nin önde gelen pazarlama ve marka profesyonelleri, Metaverse’teki bir sanal adada 16-17 Şubat 2022’de yapılacak olan Pazarlama ve Marka Zirvesi’nde buluştu.

Türkiye’nin Metaverse ortamında Yüksekbilgili Eğitim tarafından gerçekleştirilecek ve Teknolojide Kadın Derneği tarafından desteklenecek olan ilk Pazarlama ve Marka Zirvesi’nde; bugünün ve geleceğin bütünleşik pazarlama ve marka stratejilerinin nasıl kurgulanması / güncellemesi gerektiği, yeni fırsatların ve iş kollarının neler olacağı, geleneksel markaların güçlenerek devam etmeleri için neler yapmasını gerektiği konuşuldu.

Genel Müdürler, CMO’lar, Pazarlama Direktörleri, Marka Yöneticileri birçok profesyonel bu zirvedeydi… Destek Sponsorları: Biggloyalty, Vemaker, Michelin | Panel Sponsorları: Sabancı Dx, Publicis Groupe

Dr. Zeki Yüksekbilgili’nin moderatörlüğünde gerçekleşen olan zirvede;
Zehra Öney (Teknolojide Kadın Derneği), İlke Çarkçı Toptaş (Meta), Selen Ertem Tüylüoğlu (Vodafone), Beren Akdeniz (istegelsin), Derya Şendil (Biggloyalty), Aysun Karabıyık Sarıkaya (PulpoAR), Selvi Esenkal (D&R), Atilla Can (FCB Health Reactor), Mustafa Oral (Hangikredi.com), Esra Arslanbas Kaynak (Otokoç), Şirin Işık (Hero Baby), Pelin Çiftçioğlu (Çelebi), Kerem Gençler (Vemaker), Canan Demir (Tatilsepeti), Neslihan Sen (Kempinski), Bülent Fidan (Brandmap), Gökçe Kaya (SabancıDx), Dr. Erdem Aksakal (SAP), Orkun Bulut (Tooken NFT Ajansı), Dr. Bilgehan Baykal (Games United), Dr. İlkgün Demir (Ayvansaray Üniversitesi), Dr. Fatma Gül Biçer (Bilgi Üniversitesi), Güneş Mitrani (Ininal), Doç. Dr. Ayça Can Kırgız (LC Waikiki), Erçin Bıyık (Opet Fuchs), Başak Kural Uslu (elogo), Kubilay Özdoğan (Meta), Özlem Kalkan (SabancıDx), Yiğit Kalafatoğlu (Penti) konuşmacılar arasında…

Konferans salonunda sunumlar / konuşmalar yapıldı, fuaye alanında iş dünyasından profesyonellerle tanışıldı, stant alanlarını ziyaret edildi, workshop odalarındaki ve stantlarda etkinlikler yapıldı.

Destek Sponsoru

Destek Sponsoru

Destek Sponsoru

Destekleyen Kuruluş