Kurum İçi Etkinliklerinizi Metaverse'e Taşıyoruz!

Ortam Tasarımı, Akış Planlaması, Teknik Destek, Etkinlik Yönetimi

Yüksekbilgili Eğitim olarak etkinlik fikirlerinizi sizlere özel metaverse ortamında kurguluyoruz, gerçekleştirilmesini sağlıyoruz, işveren markanıza katkı sağlayacak etkinlik sonu videoları ve görselleri hazırlıyoruz.

Hangi Kurumlarla Çalıştık?

Skoda – Yüce Auto için 14 Mart 2022’de “Skoda İK Buluşması” etkinliğini organize ettik. Yüksekbilgili Metaverse Academy ekibinin tasarladığı 1 konferans salonu, 1 toplantı odası ve 1 fuaye alanı ile etkinliği gerçekleştirdik.

Allianz Türkiye için Allianz işe alım ve IT ekibi ile birlikte 22 Mart 2022’de “Allianz CodeBooth Metaverse’te” etkinliğinde geleceğin yazılımcılarını ağırladık. Yüksekbilgili Metaverse Academy ekibinin tasarladığı 3 konferans salonu, 2 toplantı odası ve 1 fuaye alanı ile etkinliği gerçekleştirdik.

Allianz Türkiye ’nin insan kaynakları ekibini “Allianz İK Townhall Metaverse’te” etkinliğinde 25 Mart 2022’de ağırladık ve oyun oynadık. Yüksekbilgili Metaverse Academy ekibinin tasarladığı 1 konferans salonu ve 1 fuaye alanı ile etkinliği gerçekleştirdik.

DeFacto Business Academy kapsamında “Wow Dedirten Global ve Dijital Moda Markası Olmak” Metaverse’te etkinliğinde 19 Nisan 2022’de DeFacto’nun yeni IT MT’lerini ağırladık. Yüksekbilgili Metaverse Academy ekibinin tasarladığı 1 konferans salonu ve 1 test odası ile etkinliği gerçekleştirdik.

Metaverse Etkinlikler | Hedefimiz

Pandemi ile başlayan çevirim içi toplantılar, eğitimler ve etkinliklere fazlasıyla alıştık, artık sıradan hale gelmeye başladı.

Yüksekbilgili Eğitim olarak, dünyanın gittiği rotada öncülerden biri olmak adına Metaverse’de eğitim ve etkinler gerçekleştirerek merak uyandırmayı, daha öğretici ve verimli olmayı hedefliyoruz.

Yüksekbilgili Metaverse Academy | Neden?

İş hayatındaki beyaz yakalar, uzaktan ve sanal çalışma ortamlarına pandeminin başından beri deneyimledi ve adapte oldu. Ancak Teams gibi sanal çalışma ortamlarının yarattığı yoğun toplantılar, iş-yaşam dengesizliği ve asosyalleşme Teams ve Zoom gibi eğitim ve etkinlik ortamlarına olan ilgi ile birlikte verimliliği de düşürdü.

Yüksekbilgili MA ile katılımcılar, sosyal mesafenin gerekmediği ve fiziki ortama en benzer bir ortamda öğrenme deneyimi yaşarlar. Hem yenilikçi hem de etkileşim anlamında çok verimli etkinliklere katılırlar.

Yüksekbilgili Metaverse Academy | Kimler Faydalanabilir?

VR gözlüğün zorunlu olmadığı Yüksekbilgi Metaverse Academy’den son 10 yıl içerisinde alınmış bir masaüstü veya dizüstü bilgisayar sahipleri, android veya ios işletim sistemli akıllı telefon sahipleri kullanabilir.

Bilgi Almak İstiyorum