İçeriğe geç

Hibrit Liderler: Sanal ve Uzak Ekiplere Liderlik Etmek Eğitimi

Eğitimin Amacı:

Teknolojideki son gelişmeler, COVID krizinin etkisiyle birleştiğinde, hepimizin çalışma şeklimizi yeniden şekillendirdi. İşin geleceğinin tam olarak neye benzeyeceğini öngörmek zor, ancak çoğu insan, kuruluşların geçmişin çalışma modellerini çoğaltma ihtimalinin düşük olduğunu kabul ediyor.

Geçmişte ofis tabanlı ekiplerle çalışan liderler, kendilerini çok daha dağınık olan hibrit ekiplerin lideri olarak bulacaklar. Ekip üyeleri ve liderlerin kendileri muhtemelen kısmen bir ofis ortamından ve kısmen de başka yerlerden çalışıyor olacaklardır.

Çalışma kalıplarındaki bu değişiklikler, liderlerin ekip liderliğine yaklaşımlarını yeniden değerlendirmelerini gerektirecektir. Takım dinamikleri, ekip üyelerinin liderlerinden ne aradıklarıyla ilgili beklentileri gibi değişecektir.

Bu eğitimimizde, liderlerin bu yeni ortamda yeni insanı tanımak, yakın ve uzak farketmeksizin ekip üyelerinin performansını doğru yönetmek ve karşılaşacakları temel zorlukları öngörmek ve “yeni normale” geçiş stratejilerini oluşturabilmelerini sağlamayı amaçlıyoruz.

Eğitim Teklifi Alın