Basında Biz

Karabük TSO’da etkili iletişim ve beden dili eğitimi gerçekleştirildi.

Karabük TSO ve Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık işbirliğiyle “Etkili İletişim ve Beden Dili’’ konulu eğitim üyelerin katılımıyla online olarak gerçekleşti.

Daha fazlası için

İş hayatında proaktif insanlara ihtiyaç artıyor.

Yüksekbilgili Eğitim tarafından Karabük Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri için Dr. Zeki Yüksekbilgili eğitmenliğinde “İş Hayatında Proaktif Olmak” eğitimi Zoom altyapısı üzerinden 25 Mayıs 2021’de gerçekleştirildi.

Daha fazlası için

İş hayatında her birey ikna ve müzakere becerilerine ihtiyaç duyar.

İş hayatının her aşamasında bireylerle ve kurumlarla anlaşmak için gerçekleştirdiğimiz iletişim sürecinde müzakerelerde etkin rol oynamak ve ikna etmek kaçınılmazdır. Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık, İkna ve Müzakere süreçlerinde bireyleri ve kurumları başarıya ulaştıracak teknikleri bu eğitimde paylaşıyor.

Daha fazlası için

Ekip yöneticilerinin ve liderlerin yeni dünyaya uyum sağlaması gerekiyor.

Teknolojideki son gelişmeler, COVID krizinin etkisiyle birleştiğinde, hepimizin çalışma şeklimizi yeniden şekillendirdi. İşin geleceğinin tam olarak neye benzeyeceğini öngörmek zor, ancak çoğu insan, kuruluşların geçmişin çalışma modellerini çoğaltma ihtimalinin düşük olduğunu kabul ediyor.

Daha fazlası için

İnsan Kaynaklarının Çevik Dönüşümü bu zirvede masaya yatırıldı.

Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık tarafından düzenlenen Çevik İK Zirvesi, 29 Nisan 2021 tarihinde Biggloyalty destek sponsorluğunda yüzden fazla insan kaynakları profesyonelinin yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

Daha fazlası için

İşveren idari para cezaları ve gereksiz maliyetlerden nasıl korunur?

Bu webinarda; yıllardır süre gelen, insan kaynaklarının iş mevzuatı, sosyal güvenlik hukuku ve ilgili diğer mevzuatlara dair doğru olarak bilinen yanlış uygulamaları katılımcılarımızla paylaşılacak.

Daha fazlası için

İnsan Kaynaklarının Çevik Dönüşümü bu zirvede konuşulacak.

Değişken, belirsiz ve karmaşık iş ortamı, şirketlerin işletim modellerini geliştirmeye başlamaları için harika bir sebep sunuyor. Birçok endüstri, daha şeffaf, esnek, uyarlanabilir ve ağa bağlı bir organizasyona doğru ilerlemek, birçok işlemi dijitalleştirmek ve müşterilerine sunmak istiyor.

Daha fazlası için

Çorlu TSO eğitimlerine blokchain teknolojisi ile sertifika verildi!

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası eğitimlerine blokchain teknolojisi ile sertifika verildi.
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası akreditasyon ekibine Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık tarafından verilen 30 Mart ve 1 Nisan tarihlerinde gerçekleşen iki günlük Eğiticinin Eğitimi sonrası, katılımcı ekibe sertifikaları blokchain teknolojisi ile verildi.

Daha fazlası için

Talya Bitkisel eğitimlerine blokchain teknolojisiyle sertifika verildi!

Talya Bitkisel çalışanlara Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık tarafından 31 Mart – 1 Nisan tarihlerinde verilen iki günlük Etkili İletişim ve Beden Dili eğitimi sonrası, katılımcı ekibe sertifikaları blokchain teknolojisi ile verildi.

Daha fazlası için

Yüksekbilgili Eğitim Kadının Güçlenmesi Prensiplerini imzaladı!

Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık, Birleşmiş Milletler’in toplumsal cinsiyet eşitliği ve kadının güçlenmesi için çalışan örgütü UN Women’ın hazırladığı Kadının Güçlenmesi Prensiplerini (WEPs) imzaladı.
Daha fazlası için

G4S ile Gıda Sektöründe Kurumsal Güvenlik Konferansı 25 Mart 2021’de

Gıda sektörü; gelişen teknolojilerle emek yoğun tarımdan modern tarıma geçilerek, üretim aşamasından itibaren her geçen gün devrim yaşıyor. Artan nüfus, azalan su ve toprak paradoksu içerisinde öncelikle verimliliği arttıracak çözümler değer kazanıyor. Türkiye’nin 2. büyük sanayi dalı olan gıda sektörü 2,2 milyon üretici barındırırken tarım gıda zincirinde %40 kayıp olduğu görülüyor. Bu kaybı azaltmak için sektördeki zinciri oluşturan girdiler, üreticiler, aracılar, tarımsal sanayiciler, perakendeciler ve dış ticaret firmaları tarladan sofraya tüm aşamalarda kaybı en aza indirecek, sağlıklı ve güvenli gıdayı koruyacak, ulusal ve uluslararası standartlarla uyumlu şekilde tüm süreçleri yönetecek nitelikte olmalıdır. Özellikle Pandemi sonrası tedarik zincirinde yaşanan sorunlar, başlarda görülen stoklama ya da ambalajlı ürünlere yönelme gibi tüketici davranış değişiklikleri, yeni sağlık ve hijyen standartları ile gıda güvenliğine getirilebilecek regülasyonlar sektörü zorlayabilecek gelişmeler gibi görünse de tüm bunları yönetip takibini sağlayacak teknolojik çözümler de mümkündür.
Daha fazlası için

Yüksekbilgili Eğitim ‎HeForShe inisiyatifini desteklediğini açıkladı!

Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık, Birleşmiş Milletler Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Kadının Güçlenmesi Birimi (UN Women) tarafından başlatılan ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin her yaştan insanı toplumsal cinsiyet eşitliği ve kadın hakları için değişimin savunucusu ve temsilcisi olmaya çağıran dayanışma kampanyası #‎HeForShe inisiyatifini desteklediğini açıkladı.
Daha fazlası için

Müşteri Deneyimi ve Sadakati Zirvesi yoğun katılımla gerçekleştirildi

Müşteri deneyimi (CX), bir işletmenin pazarlama, satış, müşteri hizmetleri ve bunlarla ilgili her noktada müşterilerinin satın alma yolculuğunun her aşamasında onlarla etkileşim kurma şeklini ifade eder.

Müşteri deneyimi (CX), bir işletmenin pazarlama, satış, müşteri hizmetleri ve bunlarla ilgili her noktada müşterilerinin satın alma yolculuğunun her aşamasında onlarla etkileşim kurma şeklini ifade eder. Genel olarak müşteri deneyimi, bir müşteri ile marka arasındaki tüm etkileşimlerin toplamıdır. Üstelik artık müşteri deneyimi sadece bir dizi eyleme değil, kesinlikle duygulara da odaklanıyor.
Daha fazlası için

Blokchain teknolojisi ile sertifika veriliyor.

Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık, eğitim verdiği katılımcıların adlarına tanımlanmış sertifikalarını özel bir Quorum blockchaini üzerinde güvenle saklanmasını sağlıyor.

Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık, eğitim verdiği katılımcıların adlarına tanımlanmış sertifikalarını özel bir Quorum blockchaini üzerinde güvenle saklanmasını sağlıyor. Asimetrik kriptografi ile doğrulanabilen bu dijital sertifikaları tüm katılımcılar özgeçmişlerine, sosyal medya profillerine ekleyebiliyor, dilediği kişi ve kurumla paylaşabiliyor.

Daha fazlası için

İnsan Kaynaklarının Kalbi Bir Günlüğüne Bu Zirvede Attı!

Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık tarafından düzenlenen Çalışan Deneyimi Zirvesi yoğun katılım ile gerçekleşti. Bu yıl online olarak gerçekleştirilen ve BiggLoyalty’nin sponsor olduğu organizasyona sektörün çalışan deneyimi konusunda değerli uygulamalarını gerçekleştiren insan kaynakları profesyonelleri katkı sağladı.
Daha fazlası için

Müşteri Deneyimi ve Sadakati Zirvesi 2 Mart’ta gerçekleşecek!

Başarılı bir müşteri deneyimi stratejisinin nasıl tasarlanacağını tartışmak için perakende, telekom, enerji, e-ticaret, danışmanlık, giyim, finans ve hızlı tüketim gibi farklı sektörlerden şirketlere ev sahipliği yapacak online zirve, Pazarlama Türkiye ve Yüksekbilgili Eğitim Danışmanlık tarafından düzenleniyor. Son dönemde pazarlama profesyonellerinin üzerinde en çok durdukları “Dijital ve insan arasındaki doğru dengeyi nasıl bulacağız?”, “Günümüzün dijital çağında müşteri yolculuğunu nasıl haritalandırmalıyız?”, “Müşteri memnuniyetini nasıl sağlayacağız? Müşterileri işletmelerin merkezine nasıl koyacağız?” gibi sorulara cevap bulunacak olan zirve 2 Mart tarihinde online olarak gerçekleşecek. Yeni normalde müşterileri mutlu ve memnun etmenin yollarına ve daha fazlası için geri gelmelerini sağlamak adına sadakat, ödül programlarına da değinilecek olan zirvenin sponsorluğunu BiggLoyalty yapacak.
Daha fazlası için

Üst Düzey İnsan kaynakları yöneticileri bu zirvede

Pandemi süreciyle birlikte daha belirgin hale gelen karma çalışma biçimleri kuruluşların fiziki ortam ve sanal işgücü yönetiminde yeni dokunma noktalarını, dolayısıyla yönetim zorluklarını ortaya çıkardı. Bu durum, işletmeler için çalışan deneyimi sürecini yeniden kurgulamak veya güncellemeyi gerektirdi.

Çalışan Deneyimi Zirvesinde, olumlu bir çalışan deneyimi yaratmada ve yenilemede dijital dönüşümden faydalanmayı, çalışanların iş-yaşam dengesini yeniden sağlamalarına olanak tanıyarak yüksek potansiyelli çalışanları elde tutmayı ve güncellenmesi gereken çalışan yolculuğu adımları konuşulacak. Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık tarafından düzenlenen zirve, 24 Şubat 2021 tarihinde gerçekleştirilecek. BiggLoyalty’nin sponsor olduğu organizasyon, alanında değerli insan kaynakları profesyonellerini bir araya getirecek.
Daha fazlası için

CHRO’lardan 2021 Stratejileri Web Talks’u gerçekleştirildi

Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık, Türkiye’nin sektör lideri kuruluşlarının CHRO’ları (Üst Düzey İK Yöneticileri) ile “CHRO’lardan 2021 Stratejileri Web Talks” u online olarak gerçekleştirdi.
Daha fazlası için

“Önce insan” diyerek ISO 26000:2010 belgesini aldı

2016 yılında kurulan Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık, kuruluş yılından bu yana eğitim sektöründe akademi ve iş dünyasını bir araya getirmeyi hedefleyen ve bu hedef doğrultusunda, saha tecrübesi olan akademisyenler ve konusunda uzman eğitmenler ile birlikte 80’den fazla kurumla 7500’den fazla kişiye eğitim verdi.
Daha fazlası için

Pandemi sonrası yeni normal eğitim beklentileri araştırması tamamlandı

Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık tarafından yapılan araştırma ile 2021 yılı pandemi sonrası yeni normal eğitim beklentileri ortaya koyuldu.
Daha fazlası için

Yeni normalin kurumsal gelişim trendleri bu canlı yayında tartışılacak

Yüksekbilgili Eğitim tarafından düzenlenen web canlı yayınında yeni normalin kurumsal gelişim trendleri tartışılacak.
Daha fazlası için

Norobilim ile eğitim etkinliği ölçümleniyor

Yüksekbilgili Eğitim Danışmanlık, nörobilim çalışmalarından yararlanarak eğitimlere yapılan yatırımın geri dönüşünü tam, doğru ve bilimsel yöntemlerle ölçüyor.
Daha fazlası için

Çalışanlar için eğitimleri şimdi de uzaktan devam ediyor

2016 yılından bu yana organizasyonlara bütünleşik bir öğrenme deneyimi sağlayan Yüksekbilgili Eğitim şimdi de eğitimlerini uzaktan online olarak veriyor.
Daha fazlası için

ISO 9001:2015 kalite sistem belgesini aldı

Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık ISO 9001:2015 kalite sistem belgesini aldı.
Daha fazlası için

Kurumsal Eğitim ve Gelişim Online Çevirimiçi Zirvesi gerçekleştirildi.

27 Ekim 2020 tarihinde Hibrid Öğrenme Modelleri temalı Kurumsal Eğitim ve Gelişim Online Zirvesi Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık tarafından gerçekleştirildi
Daha fazlası için