İçeriğe geç

Basında Biz

Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık Stevie Ödüllerini Topladı

Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık, uluslararası iş dünyasının Oscar’ı olarak kabul edilen Satış ve Müşteri Hizmetleri Stevie® Ödüllerinde ödül aldı.
Daha fazlası için

Yuksekbilgili Honored with Three 2024 Stevie® Awards for Sales & Customer Service

Yuksekbilgili Training and Consulting received awards in three categories at the Sales and Customer Service Stevie® Awards, which are considered the Oscars of the international business world.
Daha fazlası için

Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık Stevie Ödüllerini Topladı

Yüksekbilgili Eğitim Danışmanlık uluslararası iş dünyasının Oscar’ı olarak kabul edilen Satış ve Müşteri Hizmetleri Stevie Ödüllerinde iki kategoride ödül aldı
Daha fazlası için

Metaverse’te ilk zirve: Pazarlama ve Marka Zirvesi

Türkiye’nin önde gelen pazarlama ve marka profesyonelleri, Metaverse’teki bir sanal adada 16-17 Şubat 2022’de yapılacak olan Pazarlama ve Marka Zirvesi’nde buluşacak.
Daha fazlası için

Pazarlama ve Marka Zirvesi Bir İlke İmza Atarak Metaverse’de Gerçekleşecek!

Türkiye’nin önde gelen Pazarlama ve Marka Profesyonelleri bu kez Metaverse’teki bir sanal adada 16-17 Şubat 2022 ’de yapılacak olan Pazarlama ve Marka Zirvesinde çevirim içi buluşacak.

Daha fazlası için

Dijital Pazarlama kitabı yayınlandı

Dijital pazarlama konusunda uzman akademisyenler tarafından hazırlanan Dijital Pazarlama kitabı raflarda yerini aldı.

Daha fazlası için

Öğrencilerle Zaman Yönetimi eğitimi gerçekleştirildi.

Çukurova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Öğrenci Topluluğu üyeleriyle, ”Zaman Yönetimi” eğitimi gerçekleştirildi.

Daha fazlası için

Yetenek Gelişimi ve Sadakati Zirvesi, 30 Eylül 2021’de gerçekleştirildi

Türkiye’nin yetenek liderleri Vedubox ve Biggloyalty destek sponsorluğunda Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık tarafından çevirimiçi olarak 30 Eylül 2021’de “Yetenek Gelişimi ve Sadakati Zirvesi” gerçekleştirildi.

Daha fazlası için

Nişantaşı Üniversitesi sertifikalı iş dünyasına yönelik eğitimler

Türkiye’nin saygın üniversiteleri arasında yer alan İstanbul Nişantaşı Üniversitesi ile Türkiye’nin köklü kuruluşlarından Yüksekbilgili Eğitim’in anlaşması sayesinde üniversite sertifikalı eğitimler tüm iş dünyasına açılıyor!

Daha fazlası için

Geleceğin iş gücü, planlanmalı ve geliştirilmeli

Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık tarafından düzenlenen Türkiye’nin yetenek liderlerini buluşturacak “Yetenek Gelişimi ve Sadakati Zirvesi”, 30 Eylül 2021 tarihinde Vedubox ve Biggloyalty destek sponsorluğunda çevirimiçi olarak gerçekleştirilecek.

Daha fazlası için

Kurumsal Eğitim ve Gelişim Akademileri Konferansı gerçekleşti

Yüksekbilgili Eğitim tarafından, Vedubox sponsorluğunda “Öğrenme Devrimini Sürdürmek” temasıyla Kurumsal Akademiler Konferansı 24 Haziran 2021’de gerçekleştirildi!

Daha fazlası için

ETNA Pompa ve Hidrofor Teknolojileri’ne Blokchain Teknolojisi ile oluşturulan sertifikaları verildi

ETNA Pompa ve Hidrofor Teknolojileri’ne Profesyonel Satışın Bileşenleri Eğitiminde Blokchain Teknolojisi ile oluşturulan sertifikaları verildi.

Daha fazlası için

Keşan Ticaret Borsası’nda Yeni Dünyada Liderlik Eğitimi gerçekleştirildi

Yüksekbilgili Eğitim tarafından, Vedubox sponsorluğunda “Öğrenme Devrimini Sürdürmek” temasıyla Kurumsal Akademiler Konferansı 24 Haziran 2021’de gerçekleştirilecek!

Daha fazlası için

Kurumsal Eğitim ve Gelişim Akademileri Konferansı 24 Haziran 2021’de!

Yüksekbilgili Eğitim tarafından, Vedubox sponsorluğunda “Öğrenme Devrimini Sürdürmek” temasıyla Kurumsal Akademiler Konferansı 24 Haziran 2021’de gerçekleştirilecek!

Daha fazlası için

EMSAN eğitimlerine blokchain teknolojisiyle sertifika verildi

EMSAN Ürün Geliştirme ve Ürün Planlama ekibine Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık tarafından 31 Mayıs tarihinde verilen Perakende Metrikleri eğitimi sonrası, katılımcı ekibe sertifikaları blokchain teknolojisi ile verildi.

Daha fazlası için

Karabük TSO’da etkili iletişim ve beden dili eğitimi gerçekleştirildi.

Karabük TSO ve Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık işbirliğiyle “Etkili İletişim ve Beden Dili’’ konulu eğitim üyelerin katılımıyla online olarak gerçekleşti.

Daha fazlası için

İş hayatında proaktif insanlara ihtiyaç artıyor.

Yüksekbilgili Eğitim tarafından Karabük Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri için Dr. Zeki Yüksekbilgili eğitmenliğinde “İş Hayatında Proaktif Olmak” eğitimi Zoom altyapısı üzerinden 25 Mayıs 2021’de gerçekleştirildi.

Daha fazlası için

İş hayatında her birey ikna ve müzakere becerilerine ihtiyaç duyar.

İş hayatının her aşamasında bireylerle ve kurumlarla anlaşmak için gerçekleştirdiğimiz iletişim sürecinde müzakerelerde etkin rol oynamak ve ikna etmek kaçınılmazdır. Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık, İkna ve Müzakere süreçlerinde bireyleri ve kurumları başarıya ulaştıracak teknikleri bu eğitimde paylaşıyor.

Daha fazlası için

Ekip yöneticilerinin ve liderlerin yeni dünyaya uyum sağlaması gerekiyor.

Teknolojideki son gelişmeler, COVID krizinin etkisiyle birleştiğinde, hepimizin çalışma şeklimizi yeniden şekillendirdi. İşin geleceğinin tam olarak neye benzeyeceğini öngörmek zor, ancak çoğu insan, kuruluşların geçmişin çalışma modellerini çoğaltma ihtimalinin düşük olduğunu kabul ediyor.

Daha fazlası için

İnsan Kaynaklarının Çevik Dönüşümü bu zirvede masaya yatırıldı.

Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık tarafından düzenlenen Çevik İK Zirvesi, 29 Nisan 2021 tarihinde Biggloyalty destek sponsorluğunda yüzden fazla insan kaynakları profesyonelinin yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

Daha fazlası için

İşveren idari para cezaları ve gereksiz maliyetlerden nasıl korunur?

Bu webinarda; yıllardır süre gelen, insan kaynaklarının iş mevzuatı, sosyal güvenlik hukuku ve ilgili diğer mevzuatlara dair doğru olarak bilinen yanlış uygulamaları katılımcılarımızla paylaşılacak.

Daha fazlası için

İnsan Kaynaklarının Çevik Dönüşümü bu zirvede konuşulacak.

Değişken, belirsiz ve karmaşık iş ortamı, şirketlerin işletim modellerini geliştirmeye başlamaları için harika bir sebep sunuyor. Birçok endüstri, daha şeffaf, esnek, uyarlanabilir ve ağa bağlı bir organizasyona doğru ilerlemek, birçok işlemi dijitalleştirmek ve müşterilerine sunmak istiyor.

Daha fazlası için

Çorlu TSO eğitimlerine blokchain teknolojisi ile sertifika verildi!

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası eğitimlerine blokchain teknolojisi ile sertifika verildi.
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası akreditasyon ekibine Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık tarafından verilen 30 Mart ve 1 Nisan tarihlerinde gerçekleşen iki günlük Eğiticinin Eğitimi sonrası, katılımcı ekibe sertifikaları blokchain teknolojisi ile verildi.

Daha fazlası için

Talya Bitkisel eğitimlerine blokchain teknolojisiyle sertifika verildi!

Talya Bitkisel çalışanlara Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık tarafından 31 Mart – 1 Nisan tarihlerinde verilen iki günlük Etkili İletişim ve Beden Dili eğitimi sonrası, katılımcı ekibe sertifikaları blokchain teknolojisi ile verildi.

Daha fazlası için

Yüksekbilgili Eğitim Kadının Güçlenmesi Prensiplerini imzaladı!

Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık, Birleşmiş Milletler’in toplumsal cinsiyet eşitliği ve kadının güçlenmesi için çalışan örgütü UN Women’ın hazırladığı Kadının Güçlenmesi Prensiplerini (WEPs) imzaladı.
Daha fazlası için