Kariyer Fuarı Metaverse

Yenilikçi Yetenek Kanalı

29 Eylül -1 Ekim 2022
09:30 – 17:30

* Bireysel Katılımcılar için ücretsiz.

FUAR HAKKINDA

Ülkemizde yaşanan ekonomik dalgalanmalar, işe alım ve çalışan aidiyeti süreçlerini işletmeler için zorlu bir hale getirdi. Daha rekabetçi ortamda Türkiye’nin potansiyel yeteneklerini istihdam etmek için mücadele eden insan kaynakları profesyonellerinin kariyer siteleri dışında da yetenekleri aramasını gerektirdi.

KARİYER FUARI METAVERSE’ün hedefi; yeni iş fırsatları arayan, stantları Avatarları ile ziyaret edecek yeni yetenekleri ve profesyonelleri ile kurumları bir araya getirerek yetenek istihdamına katkı sağlamaktır.

Bireysel (Ziyaretçi) Olarak Katılmak

Türkiye'nin sektörlerinde önde gelen kuruluşlarıyla tanışmak, işe alım planlarını öğrenmek ve insan kaynakları profesyonelleri ile tanışmak için katılmalısınız

Kurumsal Olarak (Stant ile) Katılmak

Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerinden iş fırsatları ile ilgilenen profesyonellerine eşsiz bir Metaverse deneyimini yaratırken katılan kurumların işveren markasına katkı yapmasını sağlayacaktır.

KARİYER FUARI METAVERSE'e katılan herkes kendisine özel bir Avatar yaratabilir, aynı zamanda kamerasını açarak gerçek görüntüsünü de ortamda gösterebilir.

Nasıl Yapıyoruz?

KARİYER FUARI METAVERSE'de yer almak isteyen kurumların fuaye alanında logo, video ve 3 boyutlu tasarımları ile yer almasını sağlıyoruz ve kuruma özel oluşturduğumuz stant alanı / odasına kapı açıyoruz. Stant alanına giren ziyaretçiler, bu alanda kurum yetkilileri ile görüşebilir ve CV’lerini yükleyerek iş başvurusu yapabilirler.

CV’sini yükleyen katılımcılarla kurum yetkilisinin birebir görüşme yapabileceği Metaverse Mülakat Odaları tasarlayıp mülakat takviminde taraflara hatırlatmalar yapıyoruz. Private Room olarak tasarlanan bu odalarda herhangi bir video kaydı alınmaz.

Metaverse Fuar Ortamımız

Fuar Girişi

Fuar Girişi

Standart Stand Alanı

Özel Stand Alanı

İşbirliğiyle

Hangi Kurumlar Katılıyor?

Akbank  / Gold Stant

Türk Telekom / Gold Stant

Mercedes-Benz Türk / Bronz Stant

Anadolu Isuzu /
Bronz Stant

Kimler Katılmalı?

Yeni mezunlar
Üniversite son sınıf öğrencileri
Deneyimli IT, Pazarlama, Satış, Finans, İş Geliştirme
Tedarik Zinciri Profesyonelleri ve yöneticileri
İnsan Kaynakları Uzmanları ve Yöneticileri
İşe Alım Uzmanları ve Yöneticileri
Yetenek uzmanları ve yöneticileri

Kurumsal (Stant) ile Katılım

Bronz Stand

Tek Stand / Oda
2 Temsilci
30 dk konuşma hakkı
Anlık Başvuru Alma

Silver Stand

İki Stand / Oda
3 Temsilci
30 dk * 2 seans konuşma
Anlık Başvuru Alma

Gold Stand

2 Stand / Oda (+1 Mülakat Odası)
5 Temsilci
30 dk * 3 seans konuşma
Anlık Başvuru Alma